• Zwrot i wymiana towaru

Zwrot towaru
 

Mają Państwo możliwość bezpłatnego Odstąpienia od umowy i Zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie nawet do 14 dni.

W celu dokonania Zwrotu należy wysłać Formularz zwrotu towaru na adres e-mail: kontakt@4tp.pl , a zwracany towar na adres korespondencyjny: ul. Kazachska 5/139, 02-999 Warszawa.

 

Formularz zwrotu towaru znajduje się TUTAJ.

 

Płatność dokonana za Zamówienie zostanie zwrócona na wskazany numer konta lub za pośrednictwem portalu PayU natychmiast po otrzymaniu zwracanego towaru, jednak maksymalnie w ciągu 14 dni.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy i zwrotu towaru znajdą Państwo w regulaminie Sklepu internetowego.

 

Wymiana towaru
 

W celu wymiany towaru na inny należy postępować identycznie jak w przypadku zwrotu towaru powyżej, jednak jako przyczynę zwrotu należy wpisać "WYMIANA", a w uwagach Klienta wskazać towar na jaki zwracany ma zostać wymieniony (tj. Symbol, Kolor, Rozmiar).

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient, w związku z tym Klient proszony jest o dokonanie przelewu na poniższy numer konta:

4tP.pl OLIWIA STANCZEWSKA

ul. Przy Lesie 13

87-162, Kopanino

39 1140 2004 0000 3102 7775 0576

W tytule należy wpisać nr. zamówienia z dopiskiem "WYMIANA" (np. 1069-WYMIANA).

Kwota przelewu powinna być odpowiednia dla wybranej formy dostawy - patrz TUTAJ na wartości dla zamówień do kwoty 199,99 zł.

 

Rękojmia
 
Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji z tytułu rękojmi znajdą Państwo w regulaminie Sklepu internetowego.

 

Informacje dodatkowe
   
  Wszystkie paczki zwracane do naszego Sklepu powinny być zapakowane tak, aby nie uszkodzić fabrycznego opakowania. Prosimy owinąć je w folię, w papier lub zapakować w dodatkowy karton. 
   
Fabryczne opakowanie NIE MOŻE być bezpośrednio oklejone taśmą!
   
Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

 

regulamin sklepu internetowego